12 TRIKÓW MODOWYCH

Dziś napisze Wam 12 trików o modzie. Bardzo lubię czytać o różnych ciekawostkach, jeżeli chodzi o stylizacje, makijaż i trendy, mam nadzieje że Wy tez. Będę się starać częściej dodawać takie posty. Napiszcie w komentarzach czy Wam się podobało ?

 1. Gdy siedzicie załóżcie nogę na nogę i możecie  lekko zsunąć but, tak aby kołysał się na palcach. A następnie delikatnym ruchem wsuń w niego z powrotem stopę. Widownie męską macie zagwarantowaną !
 2. Nic tak nie przyciąga uwagi jak czerwone usta. Dobrze znają się na tym kelnerki. Te które używaj tego kolor szminki mogą liczyć na dożo większe napiwki od płci męskiej.
 3. Źle dopasowane ubrania mogą zepsuć dobre wrażenie! Więc warto zainwestować w bardzo dobre dżinsy- takie, które leżą na Tobie idealnie. To doskonały sposób aby podkreślić pośladki.
 4. Dziewczyny zastanówcie się poważnie nad zapuszczeniem długich włosów. Mężczyźni uwielbiają powiewające kosmyki- przyznają że działają na nich jak afrodyzjak !
 5. Nogi, pupa, piersi- warto zachować umiar w odsłanianiu tych części ciała. Złota zasada to pokazywanie 30 procent nieosłoniętego ciała. To na pewno wystarczy.
 6. Kobietki gdy korzystacie z perfum, warto zastosować strategie. Nacierajcie bardzo dobrze najbardziej ukrwione miejsca, czyli nadgarstki lub skronie.
 7. Szczególnie ważne są detale ! Zwłaszcza biżuteria. Dzięki niej w bardzo prosty sposób osiągniesz świetne efekty. Błyszczące kolczyki podkreślą Wasz kolor oczu, a cała twarz nabierze niesamowitego blasku.
 8. Tajna broń to pachnąca mgiełka do włosów. Perfumy na włosach utrzymują się najdłużej !
 9. Warto zakupić SZTUCZNE futerka ! Bo one w połączeniu ze skórą pokazują Nasz seksapil. I podnoszą mężczyzną temperaturę.
 10.   Gładka cera to droga do sukcesu ! Podkłady pomogą Ci zamaskować niedoskonałości, a z drobnymi zaczerwienieniami poradzisz sobie przy użyciu kolektora.
 11. Koniecznie sprawdź jakie kolory są w Twoje szafie ! Dobrze dobrany kolor do Twojej osoby to podstawa. Same będziecie się dobrze czuć a i też lepiej będziecie wyglądać w oczach innych.
 12. Nie zawsze musisz mieć na sobie coś kolorowego. Mała czarna to must have. Wyglądasz w niej sexy, ale nie wyzywająco. Czyli idealnie !

Mam nadzieje że miło się czytało 🙂

A teraz kilka zdjęć z Instagrama.