Kapeluszowy zawrót głowy

Ostatnio mało publikuje postów, ponieważ jest kiepska pogoda do robienia zdjęć, ciągle pada deszcz i jest bardzo zimno.  Jednak dziś przygotowałam dla Was coś bardzo przyjemnego dla oka. Kapelusz w dwóch stylizacjach. Często się śmieje, że blog bez stylizacji z kapeluszem to nie blog, więc jest i post o nim.  Jednak zanim zdjęcia to pomogę Wam w doborze odpowiedniego kapelusza. Kapelusz to jeden z tych dodatków, który powinna mieć każda z nas. Właściwie dopasowany dodaje elegancki, kobiecości i zmysłowości. Czym się kierować, dokonując wyboru?
Przede wszystkim zdecyduj się na konkretny krój, współgrający z resztą twojej garderoby. Nakrycia głowy są typowo wizytowym dodatkiem do stroju. Dlatego zakładanie kapelusza do sukni wieczorowej jest totalną pomyłką.  klasyczny kapelusz zakładamy do klasycznego stroju, wymyślny do ekstrawaganckiej kreacji, a zwykły kaszkiet do codziennego stroju. Kolor kapelusza determinuje typ urody osoby, która go założy. Panie, które często czerwienią się lub mają problem z trądzikiem różowatym, powinny unikać kapeluszy w odcieniu czerwieni i różu, aby nie podkreślać niedoskonałości urody. Dużą rolę odgrywa również zestawienie kolorystyczne i stylistyczne z całością stroju. Pamiętaj, że kapelusz jest dodatkiem do stroju, a nie strój do kapelusza. Na dziś to na tyle wskazówek, ponieważ będą inne stylizacje z kapeluszami i tam opiszę resztę.

Makijaż: Laura Stępień

Zdjęcia: Marcelina Bąk

Ubrania: płaszczyk Bazarek, kapelusz Bazarek, buty Deezee, zegarek Bazarek, bransoletka Bazarek, sweterek Bazarek, spódniczka Tally Weijl

Miłego oglądania 🙂

DSC_0001

1

2

DSC_0019

as

DSC_0031

DSC_0034

DSC_0179

gh

DSC_0194

DSC_0206

dd

DSC_0217

DSC_0220

Reklamy