Session in the OFFICE

W dzisiejszym poście, tak jak wspominałam na Facebook Elliem, wyjaśnię, dlaczego blog zmienił nazwę. Prowadziłam bloga z Marcelina, ale niestety nie zawsze miałyśmy ten sam plan, pomysł i koncepcje na dany post. Ciężko było niekiedy się porozumieć w sprawie publikowania zdjęć i teksu. Miałyśmy inne odczucia i przemyślenia. Bardzo często zdarzało się, że nie mogłyśmy również porozumieć się w sprawie czasu, każda z nas oprócz bloga ma również inne zajęcia. Więc uzgodniłyśmy, że bloga będę prowadziła sama, ale Marcelina będzie mi czasem pomagać, jeżeli chodzi o zdjęcia, wybór stylizacji i pomocy w napisaniu czegoś kreatywnego. Każda ze stron jest zadowolona i to jest najważniejsze :)

Dziś na blogu sesja bardziej artystyczna z tego względu, że będę wrzucać też, posty, nie koniecznie związane tylko i wyłącznie ze stylizacjami. Pozowanie to moja pasja, uwielbiam to robić i mam masę pomysłów na szałowe sesje i stylizacje. A z racji, iż ostatnimi czasy, wrzucam tylko stylizacje jesienne i aby, nie zrobiło się nudo sesja w biurze z moim ulubionym fotografem.

Piszcie czy zdjęcia Wam się podobają?

Makijaż i włosy: Laura Stępień

Fotograf: Krzysztof Bednarz

Ubrania: koszula Berska, t-shirt Sinsay, spódniczka Tally Weijl, okulary Sinsay, czarne podkolanówki Bazarek, zegarek Bazarek, bransoletka Bazarek, klasyczne szpilki Bazarek, wiązane szpilki Deezee, spodenki z szelkami Bazarek

Dużo zdjęć, miłego oglądania 🙂

 

DSC_8046

DSC_8024

DSC_8052

DSC_8058

DSC_8069

DSC_8080

DSC_8101

DSC_8119

DSC_8146

DSC_8156

DSC_8160

DSC_8180

DSC_8183

 

Reklamy